Dyrektor generalny BKCM mówi: Dolar cyfrowy, Euro, lub Yuan Will Boost Bitcoin

20. November 2020 // von admin

Dyrektor generalny i założyciel Brian Kelly przewidział, że cyfrowy dolar, euro i yuan mogą pobudzić Bitcoin i ogólny rynek kryptograficzny.

Założyciel i dyrektor generalny firmy inwestycyjnej BKCM LLC, Brian Kelly, powiedział, że cyfrowy dolar, euro i yuan będzie służyć jako impuls dla Bitcoin. Na rozmowę telefoniczną z CNBC’s Fast Money, prezes powiedział:

„Jeśli chodzi o cyfrowy euro lub cyfrowy yuan lub cyfrowy dolar, to nie jest rzeczywiście konkurencja dla Bitcoin, ponieważ Bitcoin rdzeń wartości propozycji jest to, że ma stałą podaż … I rzeczywiście uważam, że są one bardziej ryzykowne dla posiadaczy waluty fiat i podkreśla, dlaczego Bitcoin jest cyfrowym złotem jak produkt“.

Kelly skomentowała również trwający rajd Bitcoinów. Nie określił ceny docelowej dla BTC, ale uważa, że rajd monet królewskich po halucynacji jeszcze się nie zakończył.

Mówiąc dalej, dyrektor generalny zauważył, że BTC wzrosła o ponad 16.000 dolarów przez 12 dni. Powiedział, że oczekuje wycofania się i nie będzie zaskoczony, gdy to nastąpi. W ciągu ostatnich miesięcy Bitcoin znacznie wzrósł, a kilku analityków przewidywało stały wzrost.

Co więcej, Kelly stwierdził różnicę między wartością Bitcoinu a złotem. Z prawie 309 miliardów dolarów w wartości rynkowej, Kelly powiedział Bitcoin obecny pułap rynkowy jest „niewłaściwa liczba“, aby zakłócić Gold, który ma całkowitą wartość 10 bilionów dolarów.

BTC wzrosła o 4,54% w ciągu ostatnich 24 godzin i obecnie wynosi 16.664,66 dolarów.

Kommentare sind geschlossen.